Ana sayfa

Beijing Stelle Laser Technology Co., Ltd.

şirket Profili

Pekin Stelle Lazer Technology Co, Ltd , araştırma, üretim ve dağıtım entegrasyonu ile profesyonel bir üretici olan 2010 yılında kurulmuştur. Her zaman “insan merkezli, teknolojik yenilik, pazar odaklı” politikasında ısrar ediyor ve yüksek kaliteli, yüksek teknoloji, yüksek verimli, yönetim, teknoloji ve dağıtım ekibine sahibiz.

Ürünlerimiz IPL, E-ışık sistemi, SHR hızlı epilasyon, SSR cilt gençleştirme, 808nm diyot lazer epilasyon sistemi, Q-switch 532/1064 / 1320nm lazer sistemi, Cryolipolysis, RF kaldırma ve sıkma içerir. İşimiz dünya çapında 100'den fazla ülkeyi kapsıyor ve kapsamlı satış sonrası servis ağına sahip. İthalat ve ihracat lisansımız var ve ürünlerimiz Asya, Orta Doğu, Kuzey Amerika ve Avrupa'ya ihraç edildi. CE & ROHS Sertifikamız var. En iyi ve kaliteli ürünleri sunmaya adadık, mükemmel ekip ve iyi fikirler, her bir müşterinin özel gereksinimlerini yeniliklerle karşılamaya kararlıyız!

Neden Stelle Laser'ten güzellik makineleri satın alıyor?
1. Yüksek Kaliteli Orijinal Malzemelerle donatılan güzellik makineleri: Stelle Laser, ABD Coherent (şimdiki ABD Coherent ve German Dilas'ın aynı marka olduğu bir şirket, aynı marka.) Gibi birçok dünya markası malzeme tedarikçisiyle uzun vadeli bir işbirliği ilişkisi kurdu. lütfen kontrol edin www.dilas.com), İngiltere Fristlight, Fransa Schneider, Japonya HCG Hitachi, İtalya Fluidotech, Çin en iyi IPL güç kaynağı Flysec ve Dazhi, Almanya Ebmpapst vb.

2. Sıkı Kalite Kontrol Sistemi: Yüksek ve istikrarlı kalitede makineler yapmak için Stelle Laser, yedek parçalardan çalışanlara, montaj prosedürlerinden makine yaşlanma testine kadar çok sıkı kontrole sahiptir. Her yönüyle en iyinin en iyisini yapıyoruz. Sadece dünya çapındaki müşterilerine birinci sınıf güzellik cihazları sunmayı hedefliyor.

3. Yaşam Boyu Ücretsiz Satış Sonrası Destek: Stelle Laser, ömür boyu ücretsiz ve tam satış sonrası destek sunar .--- makine montajı, lazer eğitimi, makine bakımı ve makine onarımı dahil. Pekin Stelle Laser'in satış sonrası durumlarını görmek için buraya tıklayın.

4. Ücretsiz LOGO Hizmeti: Stelle Laser, makine kabuğuna müşterinin logosunu veya makine yazılımına logosunu içeren ücretsiz logo hizmeti sunmaktadır. Makine kabuğundaki LOGO için, 3 seçenek vardır. Müşteriler isteğe bağlı olarak LOGO baskı, LOGO plastik macunu ve LOGO metal macunu arasından seçim yapabilir
Makine yazılımı üzerindeki LOGO için, LOGO'yu animasyon haline getireceğiz, böylece makineyi açarken, müşterinin LOGO'su ilk ortaya çıkacak. LOGO vakaları:

5. Lazer Güzellik Makineleri Fabrika Fiyatı: Stelle Laser, profesyonel güzellik makine üreticisidir, ürünler diyot lazer, IPL SHR ve Q switch nd yag lazer kapsar. Sadece bu 3 tipe odaklanıyoruz ve her tipten en iyisini yapıyoruz. Tüm makinelerimiz için en iyi fabrika fiyatını sunuyoruz. Böylece distribütörlerimiz yerel pazarda daha rekabetçi olabilir ve son kullanıcı müşterilerimiz uygun fiyatla yüksek ve istikrarlı kalitede makine satın alabilir.
Stelle Laser sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyor!
Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Bejing Stelle Lazer Technology Co, Ltd 2010 yılında kurulan Çin'in önde gelen güzellik makine üreticisidir.

Produts, Diyot lazer 808nm, diyot lazer 808nm 755nm 1064nm üçlü dalga boyları, q switch nd yag lazer, IPL SHR OPT E-ışık ve yukarıdaki kolları birleştiren çok fonksiyonlu güzellik makinesi gibi tam kapsamlı güzellik ekipmanlarını kapsar.


Beijing Stelle Laser, başlangıçtan beri "kalite yönelimi, müşteri yönelimi ve çalışan yönelimi!" Sloganı olarak kabul ediyor. Ar-Ge, üretim ve satış sonrası servis departmanımızı bu sloganla belirledik.

Yıllar süren gelişmelerden sonra, artık gelişmiş üretim hattı, istikrarlı ve vasıflı montaj işçileri, teknoloji birikimi ve deneyimli Ar-Ge adamlarına sahibiz.

Mükemmel kalite, yüksek verimli hizmet, rekabetçi fiyat ve zamanında teslimat ilkeleri altında, birçok şirketin en güvenilir ortaklarından biri olduk ve tüm dünyada iyi bir ün kazandı.

Aralık 2014'te, Pekin Stelle Laser şirketi Nd : Yag lazer 2'si bir arada makineyi bir araya getiren diyot lazeri piyasaya sürdü. Bu, Çin'in ilk kendi kendini geliştiren, 2'si 1 arada epilasyon ve dövme çıkarma makinesidir.

Diyot lazer 755 808 1064nm Enerji:


Şubat 2015'te, Pekin Stelle Laser şirketi IPL birleştiren diyot lazeri piyasaya sürdü.

Nisan 2015'te, Beijing Stelle Laser şirketi başarıyla 4'ü 1 arada çok işlevli bir güzellik cihazı diyot lazeri + E-light + ndyag + RF'yi geliştirdi. Bu, 4 kulplu makinede diyot lazer ve diğer fonksiyonların bir kombinasyonunu üretebilen Çin'deki ilk ve tek şirkettir. Modüler tasarımı benimsemiş, her bir fonksiyon çok kararlı ve akıllı olan ayrı bir bağımsız güç kaynağı kullanır.

2016 yılında, Beijing Stelle Laser Company, daha büyük noktalara sahip epilasyon aletleri tasarlamaya ve geliştirmeye başladı ve 2017'nin başlarında sıkı testler ve seri üretimlerden sonra piyasaya sürüldü. Spot alan 15 * 30 mm ve enerji 1200 watt'tır. Bu aynı zamanda Çin'in güzellik enstrüman endüstrisindeki en gelişmiş teknolojidir.

Diyot lazer 755 808 1064nm makine 1200W Enerji

Beijing Stelle Laser Technology Co., Ltd. Beijing Stelle Laser Technology Co., Ltd. Beijing Stelle Laser Technology Co., Ltd. Beijing Stelle Laser Technology Co., Ltd.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İthalatçı

İhracatçı

Markalar : ÇELİK LAZER

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 2000000-5000000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite 755nm 808nm 1064nm Diyot Lazeri satış için iyi kalite 755nm 808nm 1064nm Diyot Lazeri satış için iyi kalite 755nm 808nm 1064nm Diyot Lazeri satış için iyi kalite 755nm 808nm 1064nm Diyot Lazeri satış için